Online cvičiace videa

Štíhlejší a v lepšej kondícii - stačí 25 minút, 2 až 3x týždenne s Nike Elite inštruktorkou pre ČR

Plne si uvedomujeme problematiku cvičenia. Niekedy nie je čas, inokedy sa vám nechce cvičiť medzi ostatnými ľuďmi. Potom zasa nie ste doma a na cestách sa ťažko hľadá fitness, kam je možné zájsť. Aj my sme sa s týmto potýkali, a tak prišlo online riešenie v podobe cvičiacich videí, ktoré si môžete prehrať kdekoľvek, kde máte internet.

A aby bolo cvičenie naozaj kvalitné, zostavila nám ho Lenka Velínská, Nike Elite inštruktorka, držiteľka viac ako 50 odborných certifikácií a vynikajúca lektorka. Lenka pripravila jednotlivé video-lekcie tak, aby z nich bolo možné zostaviť cvičebný plán pre každého podľa aktuálnej kondície, veku, pohlavia a zdravotného stavu.

Dostaňte sa konečně do kondície, stačí 25 minút dvakrát až trikrát v týždni. Stojí to za to.

Podrobné informácie o ponúkaných programoch a možnosť objednania nájdete TU

Zakldná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, neoplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s našim výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získáte

Základná diagnostika a zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov