Odborná opakovaná terapia

Odborná terapia, opakovaná diagnostika a detailný monitoring výsledkov, to je kľúč k vášmu úspechu a zmene.

Z dlhoročnej praxe vieme, že zmena fungovania organizmu je psychicky veľmi náročná, a to nie len kvôli obvyklej úprave jedálníčku. Preto máme spracovaný systém opakovaných diagnostík spojených s monitoringom výsledkov a odbornou terapiou a starostlivosťou. Výživový špecialista Sveta zdravia sa tak pre vás stane akýmsi trénerom na ceste za vysnívaným cieľom.

Okrem pravidelných konzultácií, ktoré v úvode majú týždennú frekvenciu, získate hlavne odborného sprievodcu, ktorý dokáže celý program postupne zostaviť tak, že pre vás bude v bežnom živote realizovateľný.

Kľúč k úspechu

  • Vysoká odbornosť výživových špecialistov vďaka ojedinelému systému celoživotného vzdelávania, ktorý je pre všetkých zamestnancov povinný, vrátane náročných skúšok
  • Pravidelné konzultácie až s týždennou frekvenciou
  • Vysoká miera motivácie, na ktorú sa naši špecialisti zameriavajú - nie ste v tom sami
  • Podpora cez telefón, SMS a e-mail
  • Opakovaná diagnostika - na každej konzultácií vykonáme zdarma základnú diagnostiku
  • Detailný monitoring - základná diagnostika je vždy znovu a znovu vyhodnocovaná, aby bolo možné stanoviť efektivitu programu
  • Konzultácie s Vedecko-lekárskou radou

Zakldná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, neoplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s našim výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získáte

Základná diagnostika a zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 550
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov