Metabolická diagnostika KNT

Ide o unikátnu diagnostiku vášho metabolizmu a to s jediným cieľom - dokonale pochopiť, ako funguje váš organizmus a nastaviť všetko tak, aby dosiahnutie cieľov bolo úplne reálné.

Celosvetovo unikátna metabolická diagnostika KNT od RNDr. Petra Fořta CSc., je hlavným nástrojom, ktorým sa líšime od konkurencie. Jedná sa o sofistikovanú metódu a počítačový program, ktorý na základe detailných poznatkov vášho organizmu stanoví optimálny a trvalo udržateľný výživový plán.

Jedným z mnohých výstupov z metabolickej diagnostiky je aj zoznam vhodných a nevhodných potravín. Aj zdravé potraviny totiž môžu človeku škodiť.

Metabolická diagnostika KNT je založená na tradičnej, celostnej aj modernej medicíne a jej funkčnosť a účinnosť garantuje Vedecko-lekárska rada Sveta zdravia, ktorá ju tiež neustále zdokonaľuje podľa najnovších poznatkov o výžive človeka.

Základná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, nevyplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s našim výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získate

Základná diagnostika a zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, cerfifikovaných pre použitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov