Genetický test – vrodená trombofílna mutácia

Trombofília je veľmi závažné ochorenie. Je možné ho zistiť špecifickým genetickým testom. Objednajte sa naň ešte dnes.

Ľudia s vrodenou trombofílnou mutáciou, najčastejšia je Leidenská mutácia, sú vystavení vyššiemu riziku komplikácií, ako sú trombózy, infarkty alebo tzv. mrtvice. K rizikovým skupinám patria hlavne obézni ľudia, fajčiari, tehotné ženy alebo ženy užívajúce antikoncepciu.

V poradniach Sveta zdravia je možné objednať test, ktorý zistí, či do rizikovej skupiny patríte. Pokiaľ áno, naši špecialisti toto zohľadnia pri zostavovaní vášho výživového plánu.

Je to jednoduché
Odber DNA vzorku je rýchly, úplne bezbolestný a trvá asi dve minuty. Vykonáva sa sterom slín z ústnej dutiny. Špecialist Sveta zdravia vo všetkých našich poradniach sú pre odber DNA vzorku riadne vyškolení. Výsledky získaného vzorku budú k dispozícii v priebehu dvoch až troch týždňov. Laboratórium, s ktorým spolupracujeme, testuje tzv. trombofílnu mutáciu génov, ktoré ukazujú na zvýšené riziko trombofílie.

Zakldná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, neoplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s našim výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získáte

Základná diagnostika a zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

502 276
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov