Trvalé schudnutie

Systém chudnutia ako žiadny iný

Nájdite svoj vlastný spôsob, svôj vlastný rytmus, ktorým dokážete schudnúť. S unikátnym systémom Sveta zdravia a pod vedením našich výživových špecialistov to dokážete. Začnite hneď a zažijete úspech na vlastnom tele.

Diagnostika

Zádkladný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutiu vašich cieľov.

Riadenie zmeny

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vašim trénerom pri vašom životnom výkone, kedy spoločne porazíme kilogramy naviac.

Základná diagnostika a konzultácia

Týmto sa Vaša cesta k trvalému schudnutiu začína. Vy viete, že chcete schudnúť. A môžete začať napríklad na Nový rok, alebo za mesiac, alebo za týždeň. Neodkladajte svoj úspech, začnite hneď. My sme pripravení.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Hneď sa tak dozviete, ako ste na tom s tukom, svalmi, kosťami, obsahom vody, alebo napríklad na aký vek sa vaše telo cíti.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť spôsob, ako by šli prebytočné kilogramy zredukovať. Dôležité je, že špecialista zistí aj pomer medzi podkožným a vnútorným tukom a stanoví z toho plynúce zdravotné riziká.

Odporúčania, možnosti riešenia a jedálniček

Po návšteve u nás budete detailne poznať svoj stav, špecialista vám zdelí základné odporúčania a obdržíte aj vzorový jedálníček. Samozrejme vám aj ukážeme, ako sa chudne vo Svete zdravia a prečo je práve naša metóda tak úspešná. Rozhodnúť sa ale musíte vy.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov