Biochemické vyšetrenie krvi

Krv nám prezdradí ako mnoho detailov, tak aj zásadné informácie, ktoré využijeme pri nastavení vášho programu.

Každý biochemický rozbor krvi vyhodnotí Vedecko-lekárská rada Sveta zdravia. Vy tak dostanete jasnú správu o svojom zdraví a prípadných zdravotných rizikách. Súčasne obdržíte odborné odporúčania pre svoje stravovanie.

Z nášho pohľadu sa jedná o kľúčové vyšetrenie a každému, kto to so sebou myslí vážne, biochemický rozbor odporúčame.

Základná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, nevyplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s naším výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získáte

Základná diagnostika zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov