S čím Vám pomôžeme

Výživa pre zdravie a kondíciu
Pripravíme vám personalizovaný výživový plán, na základe výsledkov niekoľkých odborných diagnostík. Vedecko-lekárska rada vyhodnotí vaše biochemické vyšetrenie a odporučí optimálne riešenie pre zlepšenie zdravia a kondície.
Trvalé schudnutie
Základný mix diagnostických metód v spojení s unikátnou metabolickou diagnostikou KNT, odbornou terapiou, opakovanými konzultáciami a monitorováním výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravený vám pomôcť.
Výživa detí
Na svete nie je nikto, kto si zaslúži väčšiu pozornosť ako deti. Situácia je o to vážnejšia, že deti často o probléme ani nevedia, a bez pomoci rodiča ho nevedia samé riešiť. Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.
Vyšetrenie črevného mikrobiómu
Analýza mikrobiómu odhalí, či vám vaše telo nebráni v chudnutí, a napovie, ktoré baktérie je vhodné doplniť a zlepšiť schopnosť chudnutia.
Výživa pre športovcov
Ak má telo a celý organizmus perfektne fungovať a dosahovať dobré športové výkony, je treba ho perfektne naladiť. Jedným z dôležitých aspektov tohoto ladenia je výživa. Prídite k nám na unikátnu metabolickú diagnostiku KNT a biochemický rozbor krvi a my vám následne zostavíme špeciálny výživový plán, a to vrátane odporúčaných prémiových doplnkov.
Výživa pri diabetese a pre-diabetese
Takzvaná cukrovka patrí k závažným ochoreniam s fatálnym vplyvom na kvalitu života. Avšak vhodným stravovacím plánom, ktorý zostaví náš výživový špecialista, je možné dopady diabetesu významne zmierniť. Nebojte sa bojovať s týmto ochorením, s nami v tom nie ste sami.
Priberanie na váhe
Základná diagnostika a unikátna metabolická diagnostika KNT nám veľmi presne prezradí príčinu vašich starostí. Následnou odbornou terapiou, opakovanými konzultáciami, monitorovaním výsledkov a motiváciou získate späť stratené kilá. My to s vami myslíme vážne, teraz sa musíte už rozhodnúť vy.

Naše nástroje

Základná diagnostika

Na profesionálnom prístroji Tanita certifikovanom pre používanie v zdravotníctve najprv zistíme základné zloženie Vášho organizmu. To je úplný základ, aby sme vedeli ako ďalej pokračovať.

Viac

Metabolická diagnostika KNT

Svet zdravia ako jediný na trhu disponuje počítačovým programom, vďaka ktorému môže využívať unikátnu metabolickú diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc., uznávaného odborníka na výživu človeka a autora viac než 20 kníh práve o výžive. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu sme schopní následne vytvoriť úplne jedinečný výživový plán.

Viac

Biochemický rozbor krvi

Rozbor krvi nám umožní ešte lepšie pochopiť Vašu situáciu a väčšinu zdravotných aspektov, ktoré následne zohľadníme vo Vašom výživovom pláne. Každý biochemický rozbor krvi vo Svete zdravia je vyhodnotený vedecko-lekársku radou, ktorá súčasne vydá aj konkrétne odporúčania práve pre Vás.

Viac

Vyšetrenie ciev a miery stresu

Vyšetríme mieru Vášho stresového zaťaženia a stav cievneho systému. Identifikujeme tak možné zdravotné riziká. Ide o neinvazívne vyšetrenie pomocou certifikovaného prístroja - Max Pulse (photoplethysmograph).

Viac

Odborná terapia

Dlhoročná prax nám ukazuje, že naši výživoví špecialisti sú pre Vás tou najdôležitejšou hodnotou. Na ceste za vysnívaným cieľom sa stávajú Vaším sprievodcom a koučom. Ako jediná spoločnosť svojho druhu v SR máme systém celoživotného vzdelávania našich špecialistov, aby sme zabezpečili čo najvyššiu možnú mieru odbornosti. Súčasne používame prepracovanú schému opakovanej diagnostiky a monitoringu výsledkov.

Viac

Prémiové doplnky

Podľa aktuálnych diagnostických výstupov a Vašich preferencií možno dosiahnuť požadovaný stav ľahšie a rýchlejšie pri využití potravinových doplnkov, prípadne náhrady stravy. Svet zdravia pracuje výhradne s prémiovými doplnkami a potravinami SUNKINS.

Viac

Test na trombofíliu

Ide o genetický test, ktorý umožňuje zistiť vrodenú trombofilnú mutáciu. Zistíte, či patríte do rizikovej skupiny, ktorá je následne viac ohrozená trombózou, infarktom alebo napríklad takzvanou mŕtvicou. Pre našich výživových špecialistov ide o dôležitý údaj z hľadiska následného zostavenia výživového plánu.

Viac

Online cvičenie

Pripravili sme si pre Vás sériu cvičiacich videí, podľa ktorých môžete cvičiť z pohodlia Vášho domova a dokonca i na cestách. Cvičiaci plán pripravíme priamo Vám na mieru, podľa Vášho aktuálneho zdravotného stavu, kondície a pohlavia.

Viac

Kalkulačky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov