Svet zdravia Senica

Sotinská 1588

Pozývame vás na našu pobočku, kde vás radi zoznámime s tým, ako Svet zdravia funguje. Predstavíme vám unikátnu metabolickú diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a ak budete mať záujem,  vykonáme základnú diagnostiku organizmu na lekársky certifikovanom prístroji. Uvidíte, že sa vám u nás bude páčiť.
Na tejto pobočke schudli klienti už viac ako 500 kg.

Keď vyplníte formulár nižšie, zatelefonujeme vám čo najskôr a dohodneme termín návštevy, ktorý vám bude vyhovovať. Niet nad vlastnú skúsenosť, tak neváhajte a príďte, tešíme sa na vás.

Nachádzame sa v budove Polikliniky, ambulancia je na 3 nadzemnom podlaží, vľavo č. dv. 307. Zaparkovať môžete ZDARMA na parkovisku zdravotného strediska.

Kontakt

Adresa:
Sotinská 1588
3 nadzemnom podlaží, vľavo  č. dv. 307
905 01 Senica

tel.: 0948 773 180
E-mail: senica@svet-zdravia.sk

Facebook

Objednajte sa

Otváracia doba

pondelok 9:00 - 18:00
utorok 9:00 - 18:00
streda 9:00 - 18:00
štvrtok 9:00 - 18:00
piatok 9:00 - 16:00
Ako sa k nám dostanete?

Fotogaléria - Poradňa

Skutočné príbehy z našej poradne

Alena Poláková

Za 8 mesiacov som schudla 26 kg

Niekedy v októbri 2017 som mala veľmi vysoký tlak, na ktorý sa liečim už asi 10 rokov. Na pohotovosti mi ho nevedeli znížiť. Prežila som veľmi zlú noc s bolesťami hlavy, zvracaním a pocitom, že asi zomriem. A vtedy som si povedala „DOSŤ“. Vo veku 49 rokov, pri výške 164 cm som vážila 101 kg a rozhodla som sa s tým urobiť rázny koniec. V reklamný spotoch ma...

Moja špecialistka
Svet zdravia

Jana Kuníková

-26 kg
Viac
Všetky príbehy

Vstupná konzultácia

Aj dlhá cesta musí začať prvým krokom. Zistite svoj aktuálny stav vďaka základnej diagnostike na prístroji Tanita, certifikovanom pre použitie v zdravotníctve a následne konzultujte výsledky s naším výživovým špecialistom. Návšteva trvá45 - 60 minút a stojí 7,90€.

Získate

Základní diagnostika Základná diagnostika
Odborná konzultace Odborná konzultácia
Vzorový jídelníček Vzorový jedálniček
Motivace Odporúčanie, možnosti riešenia

Ručíme Vám za to, že so vstupnou konzultáciou budete spokojní.

Pokiaľ nie, vrátime Vám peniaze!

100% garancia

Objednajte sa

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Odbornosť a kvalita sú na 1. mieste

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolickej diagnostiky KNT
Vedúce oddelenie pre biochemické vyšetrenie krvi.

"Všetko čo zjem musí prejsť tráviacim traktom. Strava pritom obsahuje nielen základné makro a mikro živiny, ale aj stovky ďalších látok, ktoré môžu byť pre náš organizmus prospešné alebo naopak. Preto nič nie je tak dôležité ako výživa. "

MUDr. Ondřej Nývlt

Predseda Vedecko-lekárskej rady
Vedúci Akadémie Sveta zdravia

"Ako lekár anestéziológ som presvedčený, že výživa je skutočným kľúčom k zdraviu. Keď náš organizmus dostane všetko čo potrebuje, poradí si s radou problémov sám. "

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažér pre rozvoj a výskum

"Rozvoj a výskum sú základnými podmienkami pokroku, ktorý sa dotýka všetkých oblastí vrátane výživy. V posledných rokoch sa oblasť výživy rozvíja veľmi rýchlo a dynamicky. Pre trvalé zachovanie kvality je potreba tieto trendy neustále sledovať, rozvíjať a uplatňovať v praxi."

Viac o Vedecko-lekárskej rade

Svet zdravia v číslach

529 550
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov