Svet zdravia Poprad

Dominika Tatarku 4717/16

Milí klienti,

radi Vám predstavíme koncept Sveta zdravia, ktorý je zameraný na zdravý životný štýl a trvalé udržanie váhy. Vďaka našej Vedecko - lekárskej rade v čele s RNDr. Petrom Fořtom sa od nás dozviete o jedinečnej metóde metabolickej diagnostiky KNT, vypracujeme Vám individuálny výživový plán a po dobu Vašich návštev u nás budete mať tú najlepšiu odbornú podporu našich špecialistov.

Nájdeme riešenia pre každého klienta s nadváhou, podvýživou, pre športovcov, deti, celiatikov i diabetikov. Poradíme Vám, ktoré potraviny sú pre Vás vhodné, ktoré nie, po ktorých budete chudnúť alebo naberať svalovú hmotu.

Na úvod absolvujete základnú diagnostiku organizmu na certifikovanom prístroji Tanita, ako jediná sieť výživových poradní na Slovensku Vám prinášame biochemické vyšetrenie krvi a individualizované cvičiace videa. A to nie je všetko, u nás na pobočke môžete absolvovať aj vyšetrenie cievneho systému a miery stresovej záťaže Vášho organizmu. Ponuka našich služieb je veľká, príďte sa presvedčiť sami.

Stačí zavolať na 421 917 979 474 alebo vyplniť náš formulár nižšie, ak Vám vyhovuje písať e-mail napíšte nám na adresu: poprad@svet-zdravia.sk, ozveme sa Vám a dohodneme termín Vašej vstupnej konzultácie. Svoj like nám môžete dať aj na Facebooku: https://www.facebook.com/Svet-Zdravia-Poprad

POZOR : akčná cena tu nebude večne, preto neváhajte a objednajte sa práve teraz. Naše špecialistky Vám pomôžu, aby ste sa vo svojom tele cítili ako doma.
Tešíme sa na Vás.


Aďka, Gabika, Veronika

Kontakt

Adresa:
Dominika Tatarku 4717/16
05801 Poprad

tel.: 0917 979 474
E-mail: poprad@svet-zdravia.sk

Facebook

Objednajte sa

Otváracia doba

pondelok 8:30 - 17:00
utorok 8:30 - 17:00
streda 8:30 - 17:00
štvrtok 8:30 - 17:00
piatok 8:30 - 17:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené
Ako sa k nám dostanete?

Fotogaléria - Poradňa

Skutočné príbehy z našej poradne

Anna Macková

Kilá postupne ubúdali a všetko malo svoj zmysel

Pre tých, ktorí ešte váhajú tu mám odporúčanie.... Po viacerých operáciach brušnej dutiny som mala obrovské problémy s trávením. Len čo ma prepustili z jedného oddelenia, už som ležala na inom. Problémy s trávením prerástli postupne do nadváhy a zhoršeného zdravotného stavu. Moje skúsenosti boli zlé a moja dôvera klesala úmerne k neúspešným pokusom,...

Moja špecialistka

Gabriela Karhútová

-16 kg
6  mesiacov
Viac
Všetky príbehy

Vstupná konzultácia

Aj dlhá cesta musí začať prvým krokom. Zistite svoj aktuálny stav vďaka základnej diagnostike na prístroji Tanita, certifikovanom pre použitie v zdravotníctve a následne konzultujte výsledky s naším výživovým špecialistom. Návšteva trvá45 - 60 minút a stojí 7,90€.

Získate

Základní diagnostika Základná diagnostika
Odborná konzultace Odborná konzultácia
Vzorový jídelníček Vzorový jedálniček
Motivace Odporúčanie, možnosti riešenia

Ručíme Vám za to, že so vstupnou konzultáciou budete spokojní.

Pokiaľ nie, vrátime Vám peniaze!

100% garancia

Objednajte sa

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Odbornosť a kvalita sú na 1. mieste

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolickej diagnostiky KNT
Vedúce oddelenie pre biochemické vyšetrenie krvi.

"Všetko čo zjem musí prejsť tráviacim traktom. Strava pritom obsahuje nielen základné makro a mikro živiny, ale aj stovky ďalších látok, ktoré môžu byť pre náš organizmus prospešné alebo naopak. Preto nič nie je tak dôležité ako výživa. "

MUDr. Ondřej Nývlt

Predseda Vedecko-lekárskej rady
Vedúci Akadémie Sveta zdravia

"Ako lekár anestéziológ som presvedčený, že výživa je skutočným kľúčom k zdraviu. Keď náš organizmus dostane všetko čo potrebuje, poradí si s radou problémov sám. "

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažér pre rozvoj a výskum

"Rozvoj a výskum sú základnými podmienkami pokroku, ktorý sa dotýka všetkých oblastí vrátane výživy. V posledných rokoch sa oblasť výživy rozvíja veľmi rýchlo a dynamicky. Pre trvalé zachovanie kvality je potreba tieto trendy neustále sledovať, rozvíjať a uplatňovať v praxi."

Viac o Vedecko-lekárskej rade

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov