Mgr. Martina Kaloková

Príbeh

Moja práca vo Svete zdravia začala viac-menej osudovo. Bola to príležitosť, ktorá prišla po dlhom čase hľadania práce a vlastne aj seba samej a ako som sa neskôr dozvedela, aj druhá strana vnímala môj príchod ako pomoc prišlú „z neba“.

Vo Svete zdravia som bola sprvoti asistentkou, za čo som s odstupom času veľmi vďačná, keďže som  mala možnosť dopodrobna spoznať, ako sa veci majú a fungujú, prípadne nefungujú. Zoznámila som sa s prácou s ľuďmi v pravom zmysle slova. A taktiež so spôsobom našej práce, poctivej roboty, ktorá prináša viditeľné výsledky.

Zdravý spôsob života vrátane zdravého stravovania ma zaujímal od pubertálnych čias. Sama na svojej koži som mala možnosť pocítiť, čo to znamená mať nadváhu, resp. necítiť sa dobre vo svojom tele.  A keďže celé naše ľudské fungovanie je vlastne o pocite, som veľmi rada, že momentálne, už ako špecialistka, mám možnosť meniť pocity ľudí zo seba samých k lepšiemu.

Začiatkom roka 2015 vyvstala v našej spoločnosti potreba mať na pozícii špecialistu nového človeka a osobnostne som cítila, že by som sa na túto pozíciu hodila.

Nasledovala tvrdá práca na dopĺňaní si vzdelania (Osvedčenie o rekvalifikácii v programe Poradca pre výživu; Welko, Inštitút zdravého života), ktorá v kombinácii s mojím snažením priniesla ovocie.

Od marca tohto roka s radosťou, ale aj veľkým rešpektom pracujem ako výživový špecialista v spoločnosti Svet zdravia, ktorá doslova a do písmena mení ľudí k lepšiemu.

Vzdelanie

  • 2015/Osvedčenie o rekvalifikácii v odbore Poradca pre výživu; Welko – Inštitút zdravého života
  • 2015/Certifikovany kurz Sveta zdravia Stres a chudnutie MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2015/Certifikovaný kurz Sveta Zdravia Chudnutie a spaľovače MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Metabolický syndróm, MUDr. Onřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Biochémia, MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Typológia zákazníka MUDr. Onřej Nývlt
  • 2016/Certifikovaný kurz Sveta zdravia - Detoxikácia organizmu MUDr. Ondřej Nývlt

Mgr. Martina Kaloková Špecialistka

kalokova@svet-zdravia.sk
Pracujem na pobočke
Svet zdravia Prešov


Objednat se na pobočku

Tento špecialista pomohol schudnúť svojím klientom viac než
2 799 kg

Príbehy klientov, ktorým som pomohla

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov