Klub pre ľahší život

Spoločne strážime vašu  hmotnosťKlub pre ľahší život je vernostný program Sveta zdravia pre stálych klientov. Našich klientov učíme nielen správne sa stravovať. Mnohí z nich si počas našich programov osvoja úplne iný životný štýl. Staré návyky opúšťajú a idú v ústrety novému. Naši klienti veľmi často rešpektujú odporúčania našich nutričných špecialistov a veľmi často kladú otázky, napr. kde potraviny odporúčané v jedálníčkoch zakúpiť.

Svet zdravia preto tiež ponúka produkty, ktoré logicky dopĺňajú ponuku našich služieb zameraných na zdravý životný štýl. Našou ambíciou je ponúknuť našim klientom atraktívny Klub, ktorý bude postavený na našich službách, ale zároveň chceme ponúknuť zvýhodnené služby partnerom nášho klubu.

Naším cieľom nie je ponúkať ďalšie zľavové karty, ktorých majú klienti už pomerne dosť, ale atraktívnu ponuku, ktorá zaistí klientom trvalé udržanie optimálnej kondície doplnenú o produkty na podporu zdravej výživy.

Staňte sa členmi "Klubu pre ľahší život" a využite možnosť štyroch konzultácií a štyroch meraní na našom špecializovanom prístroji v priebehu jedného roka. Ak budete mať pocit, že prestávate chudnúť, že priberáte, že ste v slepej uličke s prípravou vhodných pokrmov, potrebujete poradiť alebo sa chcete so svojím špecialistom len vidieť, zavolajte a objednajte sa na konzultáciu.

Pri osobnej návšteve pobočky Vám špecialista vykoná meranie, ktoré už poznáte a podľa výsledkov Vám pomôže korigovať prípadné nežiaduce váhové prírastky alebo Vám poradí, ako si ďalej udržiavať svoju ideálnu hmotnosť.

K členstvu v "Klube pre ľahší život" získate automaticky zľavu na celý sortiment našich produktov vo výške 10%.

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov