Svet zdravia Bratislava

Grosslingova 5

Pozývame vás na našu pobočku, kde vás radi zoznámime s tým, ako Svet zdravia funguje. Predstavíme vám unikátnu metabolickú diagnostiku od RNDr. Petra Fořta a v prípade záujmu môžete absolvovať základnú diagnostiku organizmu na lekársky certifikovanom prístroji. Uvidíte, že sa vám u nás bude páčiť.

Keď vyplníte formulár nižšie, my sa s vami skontaktujeme a dohodneme termín návštevy, ktorý vám bude vyhovovať. Niet nad vlastnú skúsenosť, tak neváhajte a príďte.

Tešia sa na vás špecialistky Janka Tencerová a Simonka Kvostková.

Nachádzame sa v pasáži Luxor na 1. poschodí. Do priestorov pasáže sa dostanete až z troch ulíc: - Grösslingovej ulice 5 (pri výklade predajne MAXI obuv), Dunajskej ulice 17 (pri predajni s optikou, oproti platenému parkovisku) a Štúrovej ulice 3 (oproti Generálnej prokuratúre, medzi predajňami ŠEVT a GRETA COLLECTION). Pokiaľ nenájdete voľné miesto na parkovanie, parkovať môžte aj na parkovisku Dunajská pred obchodným domom My (1 EUR/30 min.). Neďaleko nás je zastávka električiek (linky 3,4,8,9, zastávka - nám. SNP a Kamenné nám), trolejbusu (linka 202, 205 - zastávka Rajská ul.) aj autobusová zastávka (linka 95, nám. Ľ.Štúra).

Kontakt

Adresa:
Grosslingova 5
81109 Bratislava

tel.: 0948 578 707
E-mail: recepcia@svet-zdravia.sk

Facebook

Objednajte sa

Otváracia doba

pondelok 9:00 - 18:00
utorok 9:00 - 18:00
streda 9:00 - 18:00
štvrtok 9:00 - 18:00
piatok 9:00 - 18:00
Ako sa k nám dostanete?

Fotogaléria - Poradňa

Skutočné príbehy z našej poradne

Katarína O.

Toto je môj príbeh so Svetom zdravia :)

Raz som počula od jednej známej, ktorá tiež nemá ideálne miery ale aj tak je mojim vzorom v mnohých veciach, že žena by mala aspoň raz v živote mať veľkosť 38 aby mala neskôr na čo spomínať. Vtedy som si uvedomila, že som nikdy 38 nenosila a tie dlhokánske regály s nádhernými šatami boli pre mňa odmalička iba nesplneným snom. Na čo teda budem spomínať ja? Vtedy prišla moja...

-14 kg
12  mesiacov
Viac

Kvetoslav Kmec

V máji 2014 sa naplno prejavili dôsledky môjho dvadsaťročného sedavého zamestnania.

Večer, po neskorom príchode z práce plnej stresu a sedenia pri počítači, som si zacvičil na naovozakúpenom stepperi s možnosťou výkrutov. V noci som sa zobudil s pocitom búšenia srdca a krútenia hlavy. Spať som nemohol po ležiačky, musel som v sede. Ukázalo sa, že vyše mesiaca som musel spať v sede. Skúste si to a zistíte, aké je to nepríjemné. Veľmi nepríjemná bola neschopnosť udržať sa...

-15 kg
Viac

Marián Gálik

O Svete zdravia som sa dozvedel z televíznej relácie JOJ V siedmom nebi, kde som videl taxikára, ktorý schudol 55 kg a navštevoval stredisko Svet…

Navštívil som stredisko Svet zdravia na Grosslingovej 5 v Bratislave. Stretol som tam milé, ochotné a odborne fundované dievčatá. Začala sa mi venovať slečna Havettová, ktorá mi od začiatku až do konca dávala cenné rady ako sa stravovať a chudnúť. Pri nástupe 8.10.2015 som vážil 106,5 kg a do 25.5.2016 som schudol 10,1 kg a upravil sa mi aj metabolizmus, čo si...

-10 kg
Viac
Všetky príbehy

Vstupná konzultácia

Aj dlhá cesta musí začať prvým krokom. Zistite svoj aktuálny stav vďaka základnej diagnostike na prístroji Tanita, certifikovanom pre použitie v zdravotníctve a následne konzultujte výsledky s naším výživovým špecialistom. Návšteva trvá45 - 60 minút a stojí 7,90€.

Získate

Základní diagnostika Základná diagnostika
Odborná konzultace Odborná konzultácia
Vzorový jídelníček Vzorový jedálniček
Motivace Odporúčanie, možnosti riešenia

Ručíme Vám za to, že so vstupnou konzultáciou budete spokojní.

Pokiaľ nie, vrátime Vám peniaze!

100% garancia

Objednajte sa

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Odbornosť a kvalita sú na 1. mieste

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolickej diagnostiky KNT
Vedúce oddelenie pre biochemické vyšetrenie krvi.

"Všetko čo zjem musí prejsť tráviacim traktom. Strava pritom obsahuje nielen základné makro a mikro živiny, ale aj stovky ďalších látok, ktoré môžu byť pre náš organizmus prospešné alebo naopak. Preto nič nie je tak dôležité ako výživa. "

MUDr. Ondřej Nývlt

Predseda Vedecko-lekárskej rady
Vedúci Akadémie Sveta zdravia

"Ako lekár anestéziológ som presvedčený, že výživa je skutočným kľúčom k zdraviu. Keď náš organizmus dostane všetko čo potrebuje, poradí si s radou problémov sám. "

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažér pre rozvoj a výskum

"Rozvoj a výskum sú základnými podmienkami pokroku, ktorý sa dotýka všetkých oblastí vrátane výživy. V posledných rokoch sa oblasť výživy rozvíja veľmi rýchlo a dynamicky. Pre trvalé zachovanie kvality je potreba tieto trendy neustále sledovať, rozvíjať a uplatňovať v praxi."

Viac o Vedecko-lekárskej rade

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov