Svet zdravia Banská Bystrica

Námestie SNP 16

Pozývame vás na našu pobočku, kde vás radi zoznámime s tým, ako Svet zdravia funguje. Predstavíme vám unikátnu metabolickú diagnostiku od RNDr. Petra Fořta a v prípade záujmu môžete absolvovať základnú diagnostiku organizmu na lekársky certifikovanom prístroji. Uvidíte, že sa vám u nás bude páčiť.

Keď vyplníte formulár nižšie, my sa s vami skontaktujeme a dohodneme termín návštevy, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Niet nad vlastnú skúsenosť, tak neváhajte a príďte.

Tešia sa na vás špecialistka Janka Gallová a Zuzka Sojaková a asistentka Veronika Samborská.

Nájdete nás v pasáži Beniczky, ktorá sa nachádza medzi OTP bankou a lekárňou Pod bránou približne v strede Námestia SNP oproti fontáne.

Kontakt

Adresa:
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica

tel.: 0948 079 001
E-mail: bb.recepcia@svet-zdravia.sk

Facebook

Objednajte sa

Otváracia doba

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
Ako sa k nám dostanete?

Fotogaléria - Poradňa

Skutočné príbehy z našej poradne

Miroslav Marko

Bol raz jeden, ktorý 60 rokov chutne jedol, jedol. Samozrejme hovorím o sebe.

Keď ale prišli prvé náznaky cukrovky, vysoký krvný tlak, cholesterol, hlboko som sa zamyslel. Pomohla mi kniha Miroslava Veselého a dal som za 4 mesiace dole 6 kg. Samozrejme Jojko efekt nenechal na seba dlho čakať. Kamaráti z tenisu radili Dukanovu, vajíčkovú, ananásovú a inú diétku. Chcel som však na sebe urobiť radikálnu redukciu váhy pod odborným dohľadom,  nakoľko váha pri výške...

-10 kg
6  mesiacov
Viac

Gabriela Selecká

Krásny úspech sa podaril pani Gabriele.

Od malička som bola „dobre“ živeným dieťaťom. V puberte na strednej škole som počas prázdnin síce výrazne schudla, ale napriek tomu som nikdy nepatrila medzi štíhle „tintítka“. S výškou 172 cm a hmotnosťou okolo 75 kg v mladosti, som sa však vedela zohnúť k šnúrkam na topánkach, ľahké športovanie mi nerobilo problém, a ani chôdzou po schodoch som sa veľmi nezadýchala. S pribúdajúcimi rokmi,...

-29 kg
Viac
Všetky príbehy

Vstupná konzultácia

Aj dlhá cesta musí začať prvým krokom. Zistite svoj aktuálny stav vďaka základnej diagnostike na prístroji Tanita, certifikovanom pre použitie v zdravotníctve a následne konzultujte výsledky s naším výživovým špecialistom. Návšteva trvá45 - 60 minút a stojí 7,90€.

Získate

Základní diagnostika Základná diagnostika
Odborná konzultace Odborná konzultácia
Vzorový jídelníček Vzorový jedálniček
Motivace Odporúčanie, možnosti riešenia

Ručíme Vám za to, že so vstupnou konzultáciou budete spokojní.

Pokiaľ nie, vrátime Vám peniaze!

100% garancia

Objednajte sa

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Odbornosť a kvalita sú na 1. mieste

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolickej diagnostiky KNT
Vedúce oddelenie pre biochemické vyšetrenie krvi.

"Všetko čo zjem musí prejsť tráviacim traktom. Strava pritom obsahuje nielen základné makro a mikro živiny, ale aj stovky ďalších látok, ktoré môžu byť pre náš organizmus prospešné alebo naopak. Preto nič nie je tak dôležité ako výživa. "

MUDr. Ondřej Nývlt

Predseda Vedecko-lekárskej rady
Vedúci Akadémie Sveta zdravia

"Ako lekár anestéziológ som presvedčený, že výživa je skutočným kľúčom k zdraviu. Keď náš organizmus dostane všetko čo potrebuje, poradí si s radou problémov sám. "

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažér pre rozvoj a výskum

"Rozvoj a výskum sú základnými podmienkami pokroku, ktorý sa dotýka všetkých oblastí vrátane výživy. V posledných rokoch sa oblasť výživy rozvíja veľmi rýchlo a dynamicky. Pre trvalé zachovanie kvality je potreba tieto trendy neustále sledovať, rozvíjať a uplatňovať v praxi."

Viac o Vedecko-lekárskej rade

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov